parallax background

Porselen lamineler ile gülümseyin!

İmplant ile dişlerinizi geri kazanın!
Nisan 3, 2018
Dişlerinizde ki hassasiyet neden?
Nisan 3, 2018

Porselen lamineler ile kısa sürede mükemmel bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz.

Işık geçirgenliği normal porselenlerden çok daha yüksek olan porselen lamineler, ön bölge estetik ve doğal gülümsemeyi hastalarımıza uygulama olanağı tanımaktadır.

Kısa sürede uygulama,

Porselen lamineler, ilk seansta dişlerin hazırlının tamamlanmasının ardından sadece bir hafta sonra provasız bir şekilde hastalarımıza uygulanmaktadır. Böylelikle estetik tedavisi sırasında hastalarımız konforlu bir şekilde klinik deneyimi yaşamaktadır.

Dişlerde minimal aşındırma,

Geleneksel porselen kaplamalara göre diğer bir avantajıda dişler üzerinde çok çok az bir aşındırma yapılmaktadır. Böylelikle sağlıklı mine dokusu korunarak dişlerimizin ömrünü kısaltmamış oluruz.

Gülüşünüzü tasarlayalım,

İşlemelere başlamadan önce gülümsemenizi tüm ayrıntıları ile fotoğraflayıp sonrasında neler istiyorsunuz, eksikler, sorunlar nedir ? hepsi bilgisayar üzerinde tespit edilerek gülümsemenizi milimetrik olarak en doğal oranlarda tasarlıyoruz.

Özgürce gülümseyin,

Gülümserken ağzını kapatan, gülümsemekten çekinen bir çok hastamızı kısa sürede özgürce gülümsemeye kavuşturduk. Rahat ve doğal bir gülümseme için sizde KLİNİK34 modern diş hekimliği anlayışıyla tanışın.