parallax background

Estetik diş hekimliği, saklamadan gülümseyin!

Diş bakımı, doğru ve yanlışlar!
Nisan 2, 2018
Estetik diş hekimliği ile gülümseyin
Nisan 2, 2018

Resimdeki hastamızda yapılan işlemler
– ön bölge 4 üye e.max empress / tam porselen
– Gingivektomi / diş eti seviye düzenlemesi / pembe estetik

Ön bölge estetik uygulamalar ile yapaylıktan uzak, doğal bir görünüme kavuşabilirsiniz. Günümüz estetik diş hekimliğinde kullanılan bir çok materyal siz hastalarımızın çok doğal, eski tip mat ve ışık geçirgenliği az olan kaba porselen dişlerden tamamen kurtulmuştur. Özellikle ön bölgede profesyonel bir kimsenin bile çok zor ayırt edeceği, renk ve şekil olarak doğal dişlerle bire bir uyumlu materyaller sayesinde pozitif sonuçlar görebiliyoruz.

Lamina ( yaprak porselen), tam porselen ( emress ) uygulamaları ön bölge gülüş estetiği gibi özel uygulamalarda hastalarımızın beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır. Gülümsemenin belirginleşmesi özgürce ve rahatça gülümsemenin pozitif sonuçları yapılan uygulamaların en önemli sonuçları arasında gösterilebilir.

Özel yapıştırıcılar ile dişe mikron seviyesinde tutunum sağlanan materyaller, polarize ışın ve çift aşamaları sertleşme ajanları sayesinde dişten ayrılma, düşme gibi durumları tamamen ortadan kaldırmaktadır. Yüksek basınç altında preslenerek üretilen bu materyaller çiğneme kuvvetlerine dişin doğal basınç dinamiği gibi yanıt vermektedir.

Doğru ve düzenli bakımı yapıldığı taktirde ömür boyu rahatça kullanım sağlanabilir, özel cilalı yüzeyi sayesinde renkleşme, sararma, lekelenme gibi durumlar ortaya çıkmamaktadır.

Sizde DOĞAL ve ESTETİK gülümseyin,